VAS I GLAS, slipad dekor av kvinnofigur, 1900-tal.

248804. VAS I GLAS, slipad dekor av kvinnofigur, 1900-tal.

Vas med dekor av bärnstensfärgad glasmassa och slipad kvinnofigur på boll
Höjd, 21 cm.

Bruksskick, repor
Mindre avslag på bottenring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 21 cm.

Bruksskick, repor
Mindre avslag på bottenring.

Antal besök: 2 528