FÅTÖLJER, " Pernilla " 1 par med 1 st fotpall, Bruno Mathsson, 1970-tal.

248754. FÅTÖLJER, " Pernilla " 1 par med 1 st fotpall, Bruno Mathsson, 1970-tal.

Vilstolar 1 par, med en tillhörande fotpall.
Flätad sadeljord, stomme i böjträ.
Märkta Karl mathsson 1976.

Slitage, stötmärke fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta Karl mathsson 1976.

Slitage, stötmärke fläckar.

Antal besök: 1 700