LJUSSTAKAR OCH SKINKBESTICK, metall, 5 delar, 1900-tal.

248491. LJUSSTAKAR OCH SKINKBESTICK, metall, 5 delar, 1900-tal.

2 ljusstakar, mässing, höjd 9 cm.
Nattljusstake, mässing, Skultuna, nr 68, höjd 10 cm.
Skinkbestick, svärtade trähandtag, Solingen.

Bruksslitage.
Mindre sprickor i trähandtagen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 543