BEN DAVID. "The process of ...", litografi, signerad, EA.

2478607. BEN DAVID. "The process of ...", litografi, signerad, EA.

Bladmått 58 x 42 cm.

oramad, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 58 x 42 cm.

oramad, märken.

Antal besök: 251