MICHAEL QVARSEBO. Olja på träpannå.

247706. MICHAEL QVARSEBO. Olja på träpannå.

Lövkomposition, sign och a tergo dat 1993.

Ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 927