Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ROBERT THEGERSTRÖM. Olja på pannå, "Flicka med svart slöja och hårsmycke", signerad R Thegerström ( 1857-1919 ), Paris 1882.
247153. ROBERT THEGERSTRÖM. Olja på pannå, "Flicka med svart slöja och hårsmycke", signerad R Thegerström ( 1857-1919 ), Paris 1882.
Utvalt av våra föremålsexperter
55 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 45 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 544