BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi, signerad och numrerad 140/250.

2470128. BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi, signerad och numrerad 140/250.

Bladstorlek 105x74 cm.

Ej examinerad ur ram.

Beverloo Corneille (1922–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 105x74 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 346