MATTA, Hamadan, 305 x 200 cm.

2466793. MATTA, Hamadan, 305 x 200 cm.

polykroma färger.

lagningar, sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

polykroma färger.

Antal besök: 432