Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
ELSA MÅRTENSSON. Landsväg med hus. Olja på pannå, signerad E. Mårtensson.
246500. ELSA MÅRTENSSON. Landsväg med hus. Olja på pannå, signerad E. Mårtensson.
64 x 43 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
64 x 43 cm.
Färgbortfall.
Växjö Auktionskammare
6 516