HJALMAR LINDBLOM. "Gata Ålabodarna". Olja på duk, signerad Hj. Lindblom.

246454. HJALMAR LINDBLOM. "Gata Ålabodarna". Olja på duk, signerad Hj. Lindblom.

54 x 31,5 cm.

Smärre repor.

Hjalmar Lindblom (1901–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 31,5 cm.

Smärre repor.

Hjalmar Lindblom (1901–1989)

Antal besök: 10 421