FIGURINER 2 st samt VAS, bland annat Lisa Larson.

245858. FIGURINER 2 st samt VAS, bland annat Lisa Larson.

"Öst" ur serien All världens barn, Lisa Larson, höjd ca 12 cm.
Figurin, katt, 2:a sortering, Royal Copenhagen, höjd 13,5 cm.
Vas, design "Prelude" Björn Wiinblad, Nymölle Danmark, höjd ca.

Smärre slitage, repor.
Avslag, fläckar, krackelyrer på figurin L Larson.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 1 181