245858. FIGURINER 2 st samt VAS, bland annat Lisa Larson.
"Öst" ur serien All världens barn, Lisa Larson, höjd ca 12 cm.
Figurin, katt, 2:a sortering, Royal Copenhagen, höjd 13,5 cm.
Vas, design "Prelude" Björn Wiinblad, Nymölle Danmark, höjd ca.
Smärre slitage, repor.
Avslag, fläckar, krackelyrer på figurin L Larson.
Smärre slitage, repor.