TAKLAMPA i teak/mässing/glas, 5-armar, 1950-tal.

245460. TAKLAMPA i teak/mässing/glas, 5-armar, 1950-tal.

Taklampa i teak och mässing. 5 gulfärgade glaskupor.
Höjd 59 cm.
Diameter ca 56 cm.

El ej funktionstestad.
Någon nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm.
Diameter ca 56 cm.

El ej funktionstestad.
Någon nagg.

Antal besök: 2 841