BRUNO MATHSSON. SOFFBORD, "Annika", Bruno Mathsson.

245286. BRUNO MATHSSON. SOFFBORD, "Annika", Bruno Mathsson.

Björk. Modellnummer T619/S. Brännmärkt -77. Firma Karl Mathsson, Värnamo. Höjd 59 cm, diameter 95 cm.

Bruksslitage samt stötskador.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt stötskador.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 3 110