245167. TAKLAMPA, Tiffany stil, 1970-80-tal.

Höjd 114 cm till tak.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Höjd 114 cm till tak.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Limhamns Auktionsbyrå
Föremålsnr
245167

Om auktionshuset

Namn
Limhamns Auktionsbyrå
Momsnr
SE550321431301
Org.nr
550321-4313
Telefon
040-138400
Adress

Erikslustvägen 22
217 73 Malmö
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 2 711