INGEBORG LUNDIN. Vas, Ariel, "Ansikten", Orrefors,1970.

244910. INGEBORG LUNDIN. Vas, Ariel, "Ansikten", Orrefors,1970.

Dekor i grönt.
Signerad "ORREFORS Ariel no 220-E Ingeborg Lundin"
Höjd 18,5 cm.

Smärre repor i botten.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i grönt.
Höjd 18,5 cm.

Smärre repor i botten.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Antal besök: 2 902