SOFFBORD, teak, Grete Jalk, Glostrup Möbelfabrik, 1960-tal. Danmark.

244664. SOFFBORD, teak, Grete Jalk, Glostrup Möbelfabrik, 1960-tal. Danmark.

Tidningshylla. Längd 161, bred 60, höjd 50 cm.

Bruksslitage. Mindre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre fläck.

Antal besök: 3 215