Little Miss Housekeeper, Automatic Washing Machine, plåt, 1950-tal.
Kaffemalare, miniatyr, 1900-tal.
Brandbil, plåt, 1950/60-tal.
Leksaksbil, aluminium, 1950-tal.
Brandbil, plåt, Nylint, 1980-tal. Längd 78 cm.
Bruksslitage. Ej funktiontestat.
Brandbil, plåt, 1950/60-tal.