SERVERINGSBRICKA, glas och trä, Axis, Paris, 1980-tal.

244543. SERVERINGSBRICKA, glas och trä, Axis, Paris, 1980-tal.

50 x 37 cm.

Smärre slitage samt skada på ena hörnet under glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 37 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 735