BROR "GORTHE" PERSSON. Kustparti, olja på duk, signerad Gorthe.

2443938. BROR "GORTHE" PERSSON. Kustparti, olja på duk, signerad Gorthe.

46 x 66 cm.

46 x 66 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T31 - Tavlor 31
Antal besök: 8

Andra intressanta föremål