OIDENTIFERAD FORMGIVARE. Matta, röllakan / ull, dubbelsidig. 1950/60-tal. 290 x 185 cm.

244283. OIDENTIFERAD FORMGIVARE. Matta, röllakan / ull, dubbelsidig. 1950/60-tal. 290 x 185 cm.

Geometriskt mönster i grönt, grått och svart.

Normalt bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 011