Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ERICK BREHM. Olja på duk, båtmotiv, signerad.
244160. ERICK BREHM. Olja på duk, båtmotiv, signerad.
Oramad. 45x64 cm.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Oramad. 45x64 cm.
Visst slitage.
Leiflers Auktionshus
3 497