SIGURD PERSSON. Vas, glas, Transjö Unik.

2441346. SIGURD PERSSON. Vas, glas, Transjö Unik.

signerad, daterad -89, höjd 21,5 cm.

sedvanligt ytslitage.

Sigurd Persson (1914–2003)

sedvanligt ytslitage.

Sigurd Persson (1914–2003)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vitrin 9
Antal besök: 189