TAKLAMPA, möjligen Hans Agne Jakobsson. 1960-tal.

2438655. TAKLAMPA, möjligen Hans Agne Jakobsson. 1960-tal.

6 ljuspunkter, stomme av mässing, kupor av opalglas. Höjd ca 68, diameter 32 cm.

Bruksslitage, Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 448