VETTAR, 2 st, bemålad kork och trä, 1900-talets förra hälft.

2433567. VETTAR, 2 st, bemålad kork och trä, 1900-talets förra hälft.

Längd 23 cm.

Slitage, färgbortfall.

Längd 23 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 160