KNIV, med skida, rostfrittstål/horn, 1900-tal.

2426702. KNIV, med skida, rostfrittstål/horn, 1900-tal.

Längd 25, bladlängd 10,5 cm.

Bruksskick.

Längd 25, bladlängd 10,5 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 159