KNIV, med skida, rostfrittstål/horn, 1900-tal.

2426702. KNIV, med skida, rostfrittstål/horn, 1900-tal.

Längd 25, bladlängd 10,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25, bladlängd 10,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 436