SPARBÖSSA, plast, "Arla-Ko", 1900-tal.

242295. SPARBÖSSA, plast, "Arla-Ko", 1900-tal.

Höjd ca. 15 cm.

Bruksslitage. Koskälla saknas.

Höjd ca. 15 cm.

Antal besök: 3 573