KAMERA, Rolleicord, Franke & Heidecke, Braunschweig.

2422394. KAMERA, Rolleicord, Franke & Heidecke, Braunschweig.

Nr. 1307626.

Bruksskick, fodral med skador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr. 1307626.

Antal besök: 392