ULRICA HYDMAN VALLIEN. GLASFÖREMÅL, 6 delar, Kosta Boda.

2420084. ULRICA HYDMAN VALLIEN. GLASFÖREMÅL, 6 delar, Kosta Boda.

skål, pokalglas, 4 st glas, höjd 6,5 - 19 cm.

skål med nagg/avslag, sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 337