SVENSKT SILVERSMIDE 1520-1850, guld- och silverstämplar, 1963.

241236. SVENSKT SILVERSMIDE 1520-1850, guld- och silverstämplar, 1963.

Nordisk Rotogravyr. Guldsnitt.

Bruksslitage. Guldsnitt med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 738