LAGE CARLSSON. Olja på duk samt pannå, 2 stycken, signerade.

241199. LAGE CARLSSON. Olja på duk samt pannå, 2 stycken, signerade.

Båtmotiv, olja på pannå, 20,5 x 27 cm.
Motiv på stuga, olja på duk, ca 20 x 30 cm.

Lage Carlsson (1907–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lage Carlsson (1907–1983)

Antal besök: 1 220