JAN FALKMAN. Stenar och stenblock, olja på duk, signerad och daterad 79.

2409919. JAN FALKMAN. Stenar och stenblock, olja på duk, signerad och daterad 79.

54 x 67 cm.

Jan Falkman (Född 1938)

54 x 67 cm.

Jan Falkman (Född 1938)

Antal besök: 240