RING i 14 karat vitt guld med diamanter ca 0,35 carat, wesselton, vikt, 5,39 gram.

240072. RING i 14 karat vitt guld med diamanter ca 0,35 carat, wesselton, vikt, 5,39 gram.

Ring med tre diamanter satta separat med den största centralt
Ringstorlek, 17,56 mm
Stämplad 585
Diamant
Klarhet, VS
Färg, wesselton
Slipning, brilliant
Carat, ca 0,35 carat (0,05, 0,25, 0,05)
Vikt, 5,39 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek, 17,56 mm
Stämplad 585
Diamant
Klarhet, VS
Färg, wesselton
Slipning, brilliant
Vikt, 5,39 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 101