LJUSSTAKAR i glas, 3 st, "Festivo", Timo Sarpaneva, Iittala.

237183. LJUSSTAKAR i glas, 3 st, "Festivo", Timo Sarpaneva, Iittala.

Höjd 18,5 cm, signerad TS.
Höjd 12,5 cm.
Höjd 7,5 cm, signerad TS.

Stor ljusstake flera avslag på fotringen.
Repor på botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm, signerad TS.
Höjd 12,5 cm.
Höjd 7,5 cm, signerad TS.

Repor på botten.

Antal besök: 718