Lampbord 1960-70-tal, längd 70, bredd 45, höjd 45 cm
Hallspegel 1960-tal, 40 x 98 cm.
Pall 1960-tal, längd 60, bredd 28 , höjd 43 cm.
Pigtittare, höjd 50 cm.
Bruksslitage.
Pigtittare, höjd 50 cm.
Bruksslitage.