SIGNALSKYLTAR, järnväg, 6 st, 1900-tal.

236917. SIGNALSKYLTAR, järnväg, 6 st, 1900-tal.

4 större skyltar med längder mellan 44 - 81 cm. 2 mindre skyltar med diameter 14 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 864