Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
MATS HÅDELL. Vy genom fönster, olja på duk, signerad.
2367300. MATS HÅDELL. Vy genom fönster, olja på duk, signerad.
Ca 65 x 54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 65 x 54 cm.
Stadsauktion Sundsvall
524