MATS HÅDELL. Vy genom fönster, olja på duk, signerad.

2367300. MATS HÅDELL. Vy genom fönster, olja på duk, signerad.

Ca 65 x 54 cm.

Ca 65 x 54 cm.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Tavelgolv 3
Antal besök: 203