ROLF BLOMQUIST. Olja på pannå, komposition, signerad.

235860. ROLF BLOMQUIST. Olja på pannå, komposition, signerad.

44x58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x58 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 479