235860. ROLF BLOMQUIST. Olja på pannå, komposition, signerad.

44x58 cm.

Slitage.

44x58 cm.

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leiflers Auktionshus
Föremålsnr
235860

Om auktionshuset

Namn
Leiflers i Falköping AB
Momsnr
SE556740186301
Org.nr
556740-1863
Telefon
0515-81115
Adress

Nordmannagatan 2
521 36 Falköping
Sverige

Antal besök: 908