GASOLKÖK, Primus 2396.

2351886. GASOLKÖK, Primus 2396.

I kartong.

Slitage. Skador på kartong. Ej funktionstestad, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

I kartong.

Antal besök: 339