KRISTOFER SINDING-LARSEN. "Husets dotter", etsning, signerad i plåten.

29 x 23 cm.

Mindre fuktfläck i vänstra övre hörnet på bladet.

29 x 23 cm.

Föremålsnr
234734
Antal besök: 844