Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
CARL JOHAN ELDH. skulptur, brons, "Anna", signerad.
234430. CARL JOHAN ELDH. skulptur, brons, "Anna", signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd ca 14,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 14,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
4 496