CARL JOHAN ELDH. skulptur, brons, "Anna", signerad.

234430. CARL JOHAN ELDH. skulptur, brons, "Anna", signerad.

Höjd ca 14,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 4 494