PÄRLCOLLIER, sötvattenspärlor med silverlås.

234274. PÄRLCOLLIER, sötvattenspärlor med silverlås.

Collier trätt med knutar.
Stora odlade sötvattenspärlor.
Pärlornas diameter ca 12-14 mm.
Längd 47 cm.
Totalvikt 100 gram.
Lås ej stämplat.

Pärlor med repor.
Lås ej stämplat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Collier trätt med knutar.
Längd 47 cm.
Totalvikt 100 gram.
Lås ej stämplat.

Pärlor med repor.
Lås ej stämplat.

Antal besök: 747