GUSTAV RUDBERG. Båtar i vik, litografi, signerad och numrerad.

2338650. GUSTAV RUDBERG. Båtar i vik, litografi, signerad och numrerad.

Bildmått 40 x 58 cm.

Oramad passpartout medföljer.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Bildmått 40 x 58 cm.

Oramad passpartout medföljer.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 3. C
Antal besök: 108