GUSTAV RUDBERG. Båtar i vik, litografi, signerad och numrerad.

2338650. GUSTAV RUDBERG. Båtar i vik, litografi, signerad och numrerad.

Bildmått 40 x 58 cm.

Oramad passpartout medföljer.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 40 x 58 cm.

Oramad passpartout medföljer.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 315