KOPIERINGSMASKIN, Ellams Duplicator, London, 18/1900-tal.

233654. KOPIERINGSMASKIN, Ellams Duplicator, London, 18/1900-tal.

Mått (stängd): längd 51 cm, bredd 41 cm, höjd 15,5 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 1 379