KARL MÅRTENS. Sidensvans, färglitografi, signerad.

2332427. KARL MÅRTENS. Sidensvans, färglitografi, signerad.

Bladstorlek 38x23 cm.

In inramad. Veck.

Karl Mårtens (Född 1956)

Bladstorlek 38x23 cm.

In inramad. Veck.

Karl Mårtens (Född 1956)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 141