IAN RUSTH. "Röd mjölk", färglitografi, signerad och numrerad 77/180.

2332385. IAN RUSTH. "Röd mjölk", färglitografi, signerad och numrerad 77/180.

Bildstorlek 33x40 cm.

Ej inramad. Mindre veck.

Ian Rusth (Född 1950)

Bildstorlek 33x40 cm.

Ej inramad. Mindre veck.

Ian Rusth (Född 1950)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 222