IAN RUSTH. "Gustafs vals", färglitografi, signerad och numrerad 18/140.

2332377. IAN RUSTH. "Gustafs vals", färglitografi, signerad och numrerad 18/140.

Bildstorlek 40x33 cm.

Ej inramad. Veck.

Ian Rusth (Född 1950)

Bildstorlek 40x33 cm.

Ej inramad. Veck.

Ian Rusth (Född 1950)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 158