IAN RUSTH. Trädgårdsscen, färglitografi, signerad och numrerad 2/11, provtryck.

2332372. IAN RUSTH. Trädgårdsscen, färglitografi, signerad och numrerad 2/11, provtryck.

Bildstorlek 32x40 cm.

Ej inramad.

Ian Rusth (Född 1950)

Bildstorlek 32x40 cm.

Ej inramad.

Ian Rusth (Född 1950)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 261