MAY K LEON. uppvaktning, färglitografi, signerad och numrerad 252/320.

2332337. MAY K LEON. uppvaktning, färglitografi, signerad och numrerad 252/320.

Bildstorlek 21x21 cm.

Ej inramad. Veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 21x21 cm.

Ej inramad. Veck.

Antal besök: 452